התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

כמה נתונים מעניינים על אין-אונות בעולם

צוות המומחים המקצועי שלנו יכול לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

גם בשנת 2020, בושה ומבוכה גורמים לאנשים רבים להימנע מטיפול, כאשר הם סובלים קשיים מיניים או בעיות של אין קצת נתונים סטטיסטיים על אין-אונות בעולם אונות. ומסתבר כי זו בעיה הרבה יותר נפוצה מכפי שמקובל להניח בציבור הרחב. אמנם בעת האחרונה, בגלל הסגר והקורונה רבים חשים ירידה בתפקוד המיני, אבל גם בימים כתיקונם, זוהי בעיה רווחת. אז מה הסטטיסטיקה בעולם יודעת לומר לנו? – בדקנו וזה מה שמצאנו.

אילו מחלות משפיעות על אין אונות בעולם?

במשך הרבה שנים האמינו שמרבית הקשיים בתפקוד מיני חלים על רקע פסיכולוגיה בלבד. אבל מחקרים של השנים האחרונות מגלים כי המצב הגופני ומחלות שונות עלולים להשפיע באופן ממשי על אין אונות וזה נכון בכל רחבי העולם. במקום גבוה ברשימה נמצאות מחלות כגון לחץ דם, מחלות לב, סוכרת וטרשת עורקים. המחלות שמשפיעות על זרימת הדם משפיעות בצורה ישירה וברורה על היכולת להגיע לזקפה. אבל מה אומרת הסטטיסטיקה? הסטטיסטיקה מגלה שכ-40 – 50 אחוזים מהגברים שמאובחנים כחולי סוכרת סובלים מאין אונות ובעיות בזקפה. הבשורות הטובות: נטילת תרופות לאיזון לחץ הדם, איזון סוכרת על ידי תרופות ותזונה וטיפולים נוספים יכולים לסייע במידה רבה מאוד. ואגב נמצא שקיום יחסי מין סדירים בדרך כלל משפר את הבריאות. תסמיני המחלות נחלשים והתחושה הכללית משתפרת. אז אל תתנו למצב הבריאותי לקחת מכם את חדוות המין ואת חדוות החיים.

כמה גברים בעולם באמת ובתמים סובלים מאין אונות?

ידוע שעם העלייה בגיל, יורדת בדרך כלל התשוקה המינית. אבל בזכות תרופות כגון וויאגרה, אפשר ליהנות מחיים מיניים פעילים גם בגילאים מאוד מבוגרים. אך זה בהחלט לא נחלת הכלל. מחקר מקיף ביקש להעריך כמה גברים בעולם סובלים מאין אונות (ומדובר כמובן על גברים בוגרים). מדענים העריכו לאחרונה כי בשנת 1995 סבלו מאין אונות מתמשכת ברחבי העולם כ-150 מיליון גברים. בתוך כ-5 שנים מהיום (2025), כך מעריכים מדענים, צפוי המספר הזה להכפיל את עצמו. כלומר, קצב העליה בשיעור הגברים הסובלים מאין אונות גדול מקצב גידול האוכלוסייה בעולם.

קשה להצביע על כל הסיבות לכך, אך ללא ספק יש לכך קשר עם הזדקנות האוכלוסייה, עם שינויי אקלים וכן עם שינויים בעולם התעסוקה והאבטלה. הבשורות הטובות: הרפואה המשתפרת מחפשת פתרונות לשיפור הבריאות הכללית וכן לשיפור איכות החיים ובכלל זה – שיפור התפקוד המיני בגברים (ובנשים).

כמה כסף מוציאים האמריקאים על טיפולי אין אונות?

אחד ממוצרי הדגל של חברת התרופות פייזר הינו ללא ספק התרופה המפורסמת ויאגרה. תרופה זאת משפיעה על היכולת הגברית להגיע לזקפה, בעקבות גירוי מיני, למשך שעות מספר. בשנת 2019, הגיעה החברה למכירות של חצי מיליארד דולר בארצות הברית בלבד. רק נזכיר שמלבד ויאגרה קיימות כיום תרופות נוספות שנועדו להשיג את אותה השפעה. לשם השוואה, בשנות ה-2000 דיווחו רשויות הבריאות בארצות הברית על הוצאה של כ-300 מיליון דולר על טיפול באין אונות. אפשר רק להניח שהמספרים המוחלטים ברחבי העולם צריכים להיות מסחררים כמעט מעל לכל דמיון.

תפקוד מיני בישראל – הנה המספרים:

אחרי שראינו מה קורה בעולם ומה הסטטיסטיקה בארצות הברית, מה קורה בארץ: סקסולוגים ורופאים מציינים כי עם העליה בגיל גדל מספר הגברים הסובלים מאין אונות וגם תדירות יחסי המין יורדת. מעל גיל 40, אחד מכל שני גברים סובל מאין אונות במידה כזאת או אחרת. 4 מכל 10 גברים ישראלים חווה קושי בתפקוד המיני במשך כמה שבועות רצופים, במהלך השנה החולפת (הנתונים, מלפני תקופת הקורונה).

 

מקורות ולקריאה נוספת:
https://www.webmd.com/erectile-dysfunction/myths-and-facts-about-erectile-dysfunction#1
https://bjui-journals.onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/bju.14813
https://www.singlecare.com/blog/news/erectile-dysfunction-statistics/
https://www.statista.com/statistics/264827/pfizers-worldwide-viagra-revenue-since-2003/#:~:text=Pfizer%27s%20worldwide%20known%20erectile%20dysfunction,outside%20the%20U.S.%20in%202012.

Picture of גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!