התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

האם אין אונות קשורה לבעיות פוריות?

צוות המומחים המקצועי שלנו יכול לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

בעיות פוריות הפכו לנפוצות מאוד בשנים האחרונות וזוגות רבים אשר כמהים להיכנס להריון ולהקים משפחה נתקלים בקשיים,האם אין אונות קשורה לבעיות פוריות? ופעמים רבות נאלצים לפנות להתערבות רפואית שכן אינם מצליחים להיקלט להריון באופן טבעי. בעיות פוריות יכולות להיגרם מסיבות רבות ומגוונות פיסיות ורגשיות, גם בקרב נשים וגם בקרב גברים ולעיתים משילוב של בעיות אצל שני בני הזוג.

מהן בעיות פוריות? ומה הגורמים להופעתן?

בעיית פוריות בקרב זוגות מוגדרת כאשר זוג מנסה להיכנס להריון על ידי קיום יחסי מין באופן סדיר ללא כל אמצעי מניעה במשך למעלה משנה ולא מצליח להיקלט באופן ספונטני, אך אם מדובר באישה בת 35 או יותר, פרק הזמן משתנה לחצי שנה של ניסיונות. בעיות פוריות יכולות לנבוע מבעיות אצל האישה כמו בעיות הורמונליות שונות, בעיות בביוץ, בעיה בעובי הרירית, איכות ביציות ירודה ועוד, בעיות אצל הגבר כמו זיהומים במערכת הרביה, בעיות הורמונליות, בעיות באיכות הזרע, בעיות בתפקוד המיני כמו אימפוטנציה ועוד. יש מצבים בהם גם לאחר בירורים נרחבים לא מוצאים בעיות אצל אף אחד מבני הזוג אז בעיית הפוריות הינה מסיבה לא מוסברת.

כיצד אין אונות עשויה להשפיע על הפוריות?

על מנת שיהיה הריון יש צורך בביצית אשר תופרה על ידי זרע ותשתרש ברחם, אל הביצית יגיעו אך ורק הזרעונים הבריאים והחזקים לכן כאשר יש בעיה באיכות הזרעונים במידה והבעיה היא נרחבת ופוגעת באופן משמעותי באיכות שלהם יכולה להיווצר בעיה של פוריות. משום שאין אונות פוגעת ביכולת לקיים יחסי מין אין ספק שגם מבחינה פיסית יש קושי בכניסה להריון אך מעבר לכך אין אונות יכולה להיגרם מסיבות שונות כמו מחלת סוכרת, בעיות של כלי דם ולב, טרשת עורקים ועוד אלו בעיות אשר יכולות לפגוע בזרימת הדם לאזור האשכים שם נוצרים הזרעונים ולגרום לפגיעה ביצור שלהם או באיכות שלהם. גם נושא של חוסר איזון הורמונלי אשר יכול להשפיע על התפקוד המיני בין היתר יכול להקרין על נושא יכולת יצור הזרע או איכותו מה ששוב עלול לגרום לבעיות וקשיים בכל מה שקשור לנושא פוריות אך חשוב לזכור שיש מצבים שאין קשר בין אין אונות לבעיות פוריות.

כיצד מתמודדים עם בעיות פוריות הקשורות לאימפוטנציה?

אין אונות ובעיות פוריות הינם בעיות היכולות לגרום להרבה תסכול הן לגברים והן לבנות הזוג. אלו שני מצבים אשר משפיעים רבות על המצב הנפשי והרגשי של גברים שכן חלק גדול מהזהות הגברית נסובה סביב הנושא של התפקוד המיני והיכולות בהקשר זה. אם גבר אכן סובל מבעיות בתפקוד המיני עם השפעה על נושא הפוריות כדאי לעשות בירור מקיף, כי קיים סיכוי טוב שטיפול באחד מהם ישפיע על האחר בעיקר טיפול באין אונות אשר ישפיע ויטיב עם המצב של הפוריות. בשלב הראשון מומלץ לעשות בירורים רפואיים מקיפים ולבדוק האם יש מחלות כלשהן אשר פוגעות תפקוד המיני אשר יכולות להשפיע גם על נושא הפוריות. במידה ואכן מדובר במחלה כלשהי הטיפול בה פעמים רבות ישפיע בצורה נרחבת גם על נושא הפוריות. במידה ומדובר במצב רגשי אשר יכול להשפיע על שני המצבים מומלץ לפנות לטיפול פסיכולוגי אשר יתמוך ויסייע בפן זה, מה שישפיע באופן ישיר גם על המצב הפיסי. לאחר הבירור המקיף והבנה מה גורם לבעיות האין אונות ולבעיות הפריון אפשר גם להיעזר ברפואה משלימה כמו למשל צמחי מרפא, דיקור סיני, רפלקסולוגיה וכדומה.

Picture of גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!