התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

בעיות זקפה

צוות המומחים המקצועי שלנו יכול לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

בעיות זקפהלא מסוגלים להשיג זקפה או לשמור עליה לשם קיום יחסי מין? מצב זה נקרא בעיות זקפה או בעיות אין אונות. מאמר זה סוקר את הסוגים הנפוצים של בעיות זקפה והתסמינים הקשורים.

ומתי צריך להשתמש בכמוסות טבעיות לזקפה?

אם בעיות בהשגת זקפה או שמירה עליה לשם קיום יחסי מין תקינים מתרחשות מדי פעם בלבד, המצב אינו חמור. כל הגברים חווים בעיות זקפה בשלב כלשהו בחייהם.

אך אם הבעיות מחמירות בהדרגה ובעקביות, כנראה שקיים גורם פיזי האחראי לתסמינים. מצב זה נובע ברוב המקרים כתוצאה מאימפוטנציה כרונית.

אם בעיות הזקפה מתרחשות בפתאומיות אך הגבר עדיין חווה זקפה בבוקר או במהלך אוננות, הגורם הוא פסיכולוגי ויתכן שבמקביל מתרחשת גם בעיה פיזית.

תסמיני בעיות זקפה לקויה

בעיות זקפה לקויה המתרחשת במהלך קיום יחסי מין עשויה להיות תוצאה של העדר זרימת דם מהלב ומאבי העורקים אל העורקים הקטנים על הפין. הגורם למצב זה עשוי להיות פגיעה ברירית כלי הדם. התוצאה היא חוסר יכולת להשיג זקפה חזקה מספיק כדי להמשיך את יחסי המין.

כדי להשיג זקפה תקינה, חלקים אחרים של הגוף צריכים להיות בריאים. חלקים אלו כוללים תפקוד תקין של העצבים במוח, בריאות עמוד השדרה, ורקמת השרירים והוורידים הסובבים את הפין חייבים להיות אף הם במצב תקין על מנת לאפשר זקפה מלאה.

התסמינים כוללים חוסר יכולת לשמור על זקפה מלאה וחזקה לקיום יחסי מין בתדירות ובפרקי הזמן הרצויים. לעתים דופק מואץ עשוי ללוות תסמיני זקפה חלשה או שהגבר זקוק לזמן רב יותר על מנת להשיג זקפה לשם קיום יחסי מין.

בעיות זקפה חלשה

בעיות זקפה חלשה ידועה גם כאימפוטנציה ואינה נחשבת למחלה אלא למצב משני הנגרם כתוצאה מבעיות בריאות אחרות. זוהי תופעת לוואי או תסמין למצב בריאותי אחר.

בעבר, כשגברים התייעצו עם רופאיהם וביקשו עזרה לבעיות זקפה, נאמר להם כי לא קיים טיפול היות והתסמינים נגרמים כתוצאה מהזדקנות, או מבעיות פסיכולוגיות. אך כיום דור חדש של מחקרים מוכיח שמדובר במצב אמיתי הדורש טיפול.

התסמינים הנפוצים של זקפה לקויה כוללים בעיות בהשגת זקפה; בעיות זקפה בשמירה על זקפה למשך פרק זמן ארוך מספיק; חשק מיני מופחת; תחושות מבוכה או אשמה; והערכה עצמית נמוכה.

פריאפיזם

פאיאפיזם הוא מצב של זקפה ממושכת ולעתים קרובות כואבת. הגורם הוא דם שנלכד בפין ואינו מסוגל להתנקז דרך עורקי הפין. ברוב המקרים, המצב אינו קשור לפעילות מינית ונמשך הרבה לאחריה עד כדי סיכון של נזק קבוע לרקמות.

התסמין העיקרי של פריאפיזם הוא זקפה ממושכת. תסמינים אחרים תלויים בסוג הפריאפיזם המתרחש. תסמיני פריאפיזם איסכמי כוללים כאבי פין המחמירים עם הזמן; וזקפה שבה קצה הפין נשאר רך. פריאפיזם שאינו איסכמי מתרחש ברוב המקרים ללא כאבים ומתבטא בזקפה שאינה נוקשה לחלוטין.

מחלת פיירוני

מחלת פיירוני, הנקראת גם עקמומיות הפין, היא מצב שבו הפין, כשהוא זקוף, מתכופף בצורה שאינה תקינה. זהו גורם נדיר של חוסר תפקוד זקפה, מצב בו הגבר מתקשה להשיג או לתחזק זקפה.

התסמינים והסימנים עשויים להופיע בהדרגה עם הזמן, או להופיע בבת אחת. התסמין העיקרי הוא עקמומיות ניכרת של הפין, כיפוף, נטייה לצדדים, כלפי מטה או כלפי מעלה, בהתאם למיקום הפלאקים.

במקרים מסוימים, הפין הזקוף עשוי להיות צר מאוד בנקודה מסוימת. אצל חלק מהגברים, העיגול הופך בהדרגה לבולט יותר, ואצל אחרים הוא משתפר בהדרגה. תסמינים אחרים כוללים:

פלאקים – רקמה צלקתית המורגשת מתחת לעור הפין. חלק מהגברים עשויים להרגיש גושים שטוחים.

אין אונות – גברים עם מחלת פיירוני עשויים לחוות קשיים בהשגת או שמירה על זקפה.

אורך הפין – המחלה עשויה בסופו של דבר לגרום לקיצור הפין.

כאב – החולים עשויים לחוות כאב במהלך זקפה או במהלך אורגזמה. אך ברוב המקרים, תסמין זה נעלם בהדרגה כעבור מספר חודשים, גם ללא טיפול.

אולי יעניין אותך גם:

האם תאי גזע יוכלו לפתור בעיות אין אונות בקרוב?

בעיות בתפקוד המיני בקרב צעירים נמצאות במגמת עליה – מדוע?

Picture of גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!