התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

האם תאי גזע יוכלו לפתור בעיות אין אונות בקרוב?

צוות המומחים המקצועי שלנו יכול לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

אין אונות מוכרת גם בשם אימפוטנציה, היא בעיה ממנה סובלים גברים רבים בעיקר בגילאים מבוגרים. בעיות של אין אונות יכולותהאם תאי גזע יוכלו לפתור בעיות אין אונות בקרוב? לנבוע מסיבות שונות החל מבעיות רפואיות כמו מחלות כלי דם ולב, בעיות של לחץ דם, סוכרת, בעיות הורמונליות, פגיעות במערכת העצבים או עמוד השדרה ועוד. מעבר למחלות ובעיות פיזיות אין אונות יכולה להיגרם כתוצאה מלחץ או בעיות נפשיות ולעיתים היא נגמרת כתוצאה מתרופות שהאדם לוקח שאימפוטנציה היא אחת מתופעות הלוואי שלהן. אין אונות פוגעת רבות במי שסובל ממנה גם בפן הפיזי וגם בפן הרגשי והנפשי שכן גברים רבים הנתקלים בבעיות בתפקוד המיני חווים למשל פגיעה בביטחון ובדימוי העצמי.

כיצד בעיות אין אונות מטופלות כיום?

משום שבעיות אין אונות הן נפוצות מאוד קיימים טיפולים שונים ומגוונים במטרה ולעזור לאותם גברים הסובלים מבעיה בתפקוד המיני למצוא פתרון שיעזור להם לחזור לתפקוד מיני מלא ומספק. בין הטיפולים הקיימים ניתן למצוא תרופות, טיפולים רגשיים, הזרקות לאיבר המין, מריחת ג'ל מקומי ועוד.

משום שחלק גדול מבעיות בתפקוד המיני מגיעות בשל מחלות הדבר החשוב ביותר זה לטפל במחלה, טיפול במחלה יכול לפתור בין היתר את הבעיה של האין אונות. במידה והבעיה נובעת ממצוקה רגשית טיפול רגשי יכול לסייע רבות לאדם למצוא איזון, שקט ושלווה פנימיים מה שישפר א מצבו הנפשי וישפיע גם על הפן הפיזי וישפר את התפקוד המיני.

כאשר אין סיבה רפואית מובהקת אך עדיין קיימת בעיה ניתן להיעזר בכדורים כמו ויאגרה או סיאליס, להשתמש בכמוסות טבעיות כגון גברא אנרג'י, לפנות לרפואה משלימה, להיעזר במריחת ג'ל נקודתית או משאבת ואקום. למרות שיש פתרונות רבים הנושא עדיין מעסיק גברים רבים שכן לא תמיד נמצא פתרון או שהפתרונות הקיימים טומנים בחובם גם סכנות או תופעות לוואי פחות רצויות, ולכן ממשיכים מדענים ורופאים לחפש עוד פתרונות אשר יוכלו לתת מענה לגברים הסובלים מבעיות אין אונות בצורה טובה יותר.

מהם תאי גזע? ולמה משמשים?

תאי גזע הם למעשה תאים בעלי ייחודיות בכך שהם תאים ראשוניים. זאת אומרת תאים שלא עברו תהליך של מיון והפכו לתא ספציפי כמו תא שריר, תא דם, תא עצב וכדומה. תאי הגזע הם למעשה הבסיס של כל התאים בגוף, כאשר מספר ימים לאחר הפריית הביצית הם מתחילים להתמיין לסוג ספציפי: תאים של מערכת החיסון, תאי עצב, תאי שריר וכו'.

כאשר אנו אומרים תאי גזע אנו מתכוונים לרוב לתאי גזע עובריים המגיעים מעובר לאחר הפריית הביצית עוד טרם ההשתרשות ברחם, תאים הנשארים בחבל הטבור במשך כל ההיריון. בשל הייחודיות של תאי גזע נערכים מחקרים רבים על תאי גזע עובריים לריפוי הגוף ממגוון מחלות ובעיות, ואחד מהתהליכים שנעשו בשנים האחרונות זה איסוף דם טבורי והקפאה שלו על מנת ולהשתמש בו בעתיד במידת הצורך.

כיצד תאי גזע יוכלו לסייע בבעיות אימפוטנציה?

אין אונות היא למעשה בעיה של זרימת דם לאיבר המין מה שמקשה להגיע לזקפה טבעית ונורמלית. כאשר יש בעיה פיזית למשל תאי עצב פגומים או בעיות ברקמת העורקים המובילים לפין מה שעלול לגרום לבעיה בהשגת זקפה, שימוש בתאי גזע לשיקום אותן רקמות פגועות יכול להוות פתרון לגברים הסובלים מאין אונות. התהליך שנבדק מתבצע על ידי הכנסת אותם תאי גזע לאזורים הפגועים, תאי גזע המגיעים מדם טבורי שנאסף. תהליך טיפולי זה עדיין נמצא בשלבי ניסוי ומחקר כדי לבדוק את היעילות שלו וכמובן הבטיחות גם בטווח ארוך, אך הם בהחלט נושאים בשורה ומעוררים תקווה גדולה בכל העולם.

אולי יעניין אותך גם:

וגיניסמוס יכולה להשפיע על התפקוד המיני

Picture of גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!