התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

ויאגרה היא המצאה נהדרת, אך לא כל הגברים יכולים ליהנות ממנה

צוות המומחים המקצועי שלנו יכול לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

ויאגרה נחשבת למעיין תרופת פלא אשר יכולה לסייע לגברים באחת מהבעיות הכי קשות והכי מביכות שהם צריכים להתמודד איתן –ויאגרה זה נהדר, אבל לא לכול הגברים מותר בעיות בזקפה. גברים רבים, כאשר הם מתחילים לסבול מבעיות בזקפה, חווים ירידה בביטחון העצמי ובתחושת הגבריות שלהם. הבעיה היא, שלא לכל הגברים מותר להשתמש בויאגרה. אז מה זה בעצם ויאגרה? איך התרופה הזו עובדת? איפה בכלל משיגים אותה? למי מותר ולמי אסור להשתמש בויאגרה? המשיכו לקרוא וגלו עוד על  ויאגרה.

בעיות בתפקוד מיני, זה קורה לכולם

בעיות הקשורות לתפקוד המיני הן סוג של בעיות אשר עשויות לפגוע מאוד בביטחון העצמי של גברים ואף יכולות לגרום להתפתחות של דיכאון וחרדה ביצועית. גברים רבים הסובלים מבעיות הקשורות לתפקוד המיני שלהם, לא נוהגים לדבר על כך עם הסביבה שלהם ופעמים רבות לוקח להם זמן רב לפנות לייעוץ מקצועי. בנוסף, עקב הבעיה ואי הטיפול, גברים רבים מנסים להימנע מיחסים אינטימיים בשביל להתחמק מהתמודדות עם הבעיה או בשביל להסתיר אותה. חשוב לזכור שיכולה להיות תרופה שתעזור לכם ותמיד מומלץ להתגבר על הבושה, למרות הקושי, ולפנות לגורם מקצועי שיוכל לסייע לכם.

אז מה זה בעצם ויאגרה?

ויאגרה היא תרופה המיועדת לגברים אשר סובלים מבעיות של אימפוטנציה ומקושי להגיע לזיקפה. במקור, ויאגרה פותחה בכלל כתרופה לטיפול ביתר לחץ דם ובתעוקת חזה, אולם, התרופה התגלתה כיעילה לטיפול בגברים אשר סובלים מבעיות הקשורות לזיקפה.

הדרך בה ויאגרה מטפלת באין אונות היא על ידי הגברת זרימת הדם לאיבר המין הגברי אשר בעקבותיה וכתוצאה ממנה נוצרת זיקפה. המנגנון של תרופת הויאגרה פועל כך שזיקפה מתאפשרת רק כאשר ישנו גירוי מיני.  ויאגרה היא תרופה להפרעות בתפקוד מיני אצל גברים בלבד ואינה מתאימה לשימוש של נשים. חשוב לציין שכל מידע שמצוין כאן אינו מחליף ייעוץ רפואי מקצועי ויש לעיין בעלון לצרכן ולהתייעץ בכל הנוגע לנטילת התרופה עם הרופא שלכם או עם הרוקח.

כיצד משיגים ויאגרה?

ויאגרה ניתן לקבל במרשם רופא בלבד והיא לא תרופה שכלולה בסל הבריאות. טרם השימוש בתרופה יש לגשת לרופא ויש לספר לו את כל ההיסטוריה הרפואית שלכם, מצבים רפואיים שהייתם בהם, מחלות שהיו לכם ומחלות שיש לכם כעת. בנוסף יש ליידע את הרופא לגבי כל תרופה אחרת שאתם נוטלים, כולל תרופות טבעיות, כמו: צמחי מרפא ותוספי תזונה.

חוץ מהויאגרה הקלאסית שניתן להשיג במרשם רופא יש היום גם תחליפי ויאגרה טבעיים שניתן ליטול אותם ללא מרשם רופא ולמעשה חלקם משווקים כתוספי מזון. פעמים רבות הגבר יבחר להמתין עם הטיפול בבעיה בשל הבושה והמבוכה שעולות מהצורך לדבר על כך עם הרופא, לגברים אלה יכולה להתאים האופציה של תוספי מזון המשמשים כויאגרה, למשל: משחות מסוימות או טבליות. נציין שוב שתמיד מומלץ לקבל חוות דעת רפואית לפני שימוש בתרופות מסוג אלו בכדי לוודא שהתרופה בטוחה לשימוש במקרה שלכם.

למי מותר להשתמש בויאגרה? ולמי אסור?

ויאגרה נחשבת לתרופה יחסית בטוחה לשימוש ותופעות הלוואי האפשריות ממנה יכולות להיות הסמקה, סחרחורת, כאבי ראש ובמקרים נדירים שלשול וזיקפה מאוד ממושכת. בשל תופעות הלוואי הנמוכות השימוש בויאגרה קורץ לגברים רבים שסובלים מאין אונות. אך, לא לכולם מותר להשתמש בויאגרה, כך למשל:

  • גברים שנוטלים תרופות מרחיבות כלי דם ממשפחת הניטרטים (כמו: איזוסורביד דיניטראט ואיזוסורביד מונוניטראט) לא יכולים ליטול ויאגרה.
  • גברים שסובלים מבעיות לב, תעוקת חזה או מלחץ דם גבוה, גם להם מומלץ לא להשתמש בויאגרה.

בכל מקרה רופא שבדק את ההיסטוריה הרפואית שלכם יהיה היחיד שיוכל להמליץ לכם אם ויאגרה בטוחה לשימוש במקרה שלכם או שמא היא לא. את הויאגרה קלאסית ניתן לקבל, כאמור,במרשם רופא בלבד. תחליפים טבעיים בצורת משחות וכדורים כגון כמוסות גברא אנרגי, ניתן לקבל ללא מרשם רופא.

תרופה הויאגרה נחשבת ליחסית בטוחה לשימוש ותופעות הלוואי שלה לא נוראיות והן נמשכות לזמן קצר, מסיבה זו הויאגרה היא תרופה מאוד פופולרית בקרב גברים עם בעיות זיקפה ובעיות אין אונות.

אז אם אתה גבר שסובל מבעיות בתפקוד המיני הקשורות לזיקפה שלך, שים את הבושה בצד ופנה לייעוץ מקצועי אצל הרופא שלך. הרופא יוכל לעזור לך להבין האם מומלץ לך להשתמש בויאגרה, המינון המתאים לך ויסביר לך את כל המשתמע מכך. אין לך מה להפסיד אלא רק מה להרוויח.

Picture of גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!