התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

תאי לחץ לטיפול באין אונות – עד כמה זה יעיל?

צוות המומחים המקצועי שלנו יכול לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

אין אונות, בעיות זקפה, שפיכה מוקדמת הינן בעיות המלוות גברים רבים בשלבים שונים בחייהם וזהו נושא מאוד כואב, בעייתי ובעלתאי לחץ לטיפול באין אונות - עד כמה זה יעיל? השפעה רבה במגוון תחומי חיים. הטיפול באין אונות התפתח מאוד בשנים האחרונות וכיום קיימים בשוק פתרונות רבים ומגוונים, חלקם יעילים יותר וחלקם פחות וחקירת הנושא ממשיכה כל הזמן לצד תהליכים של מציאת פתרונות נוספים ומתקדמים יותר.

מהם הגורמים לאין-אונות?

אין אונות נקראת גם אימפוטנציה. מדובר במצב בו גבר מתמודד עם קושי סביב נושא של הגעה לזקפה או שמירה עליה בצורה מספיקה לצורך קיום יחסי מין. זהו מצב מאוד מוכר בקרב גברים בעיקר בגילאים מבוגרים אשר יכול להיגרם מסיבות שונות. ישנם מחלות שונות הפוגעות בתפקוד המיני כמו סוכרת, מחלות שונות המשפיעות על היצרות כלי דם כמו טרשת עורקים, שומנים בדם, השמנת יתר וכדומה. גם בעיות הורמונליות שונות כולל חוסר איזון של בלוטת התריס יכולות לפגוע בתפקוד המיני וגם מצבים של חבלה באיבר המין. מעבר לפן הפיזי יש תרופות אשר יכולות להשפיע על יכולת התפקוד המיני של גברים למשל תרופות למחלות נפש. בנוסף לדברים הפיסיים ישנם מצבים נפשיים כמו דיכאון, חרדה, לחץ ומתח נפשי, אבטלה או בעיות בזוגיות ובאינטימיות היכולים להשפיע ולפגוע בתפקוד המיני. כאשר נוצר מצב של אין אונות חשוב מאוד לפנות לבירור רפואי שכן יש פעמים שהבעיה היא סימפטום ראשוני לבעיות עמוקות יותר. מעבר לכך שאין אונות יכולה לפגוע מאוד בפן הרגשי והנפשי בטח אם אין היא מטופלת, לכן חשובה הפניה לגורם רפואי לצורך אבחון וטיפול בבעיה.

אילו פתרונות יש בנמצא לטיפול באין אונות בגברים?

הפתרונות לטיפול באין אונות בקרב גברים הם רבים ומגוונים בהתאם לסיבה בשלה קיימת הבעיה. במידה ומדובר על בעיות כלי דם, היצרות של כלי הדם כתוצאה ממחלות שונות אחת מהדרכים זה שינוי אורח החיים אשר נמצא כבעל השפעה רבה על המצב הבריאותי הפיזי, למשל ירידה במשקל, תזונה מותאמת לחולי סוכרת או לסובלים מבעיות של שומנים בדם וכדומה.

פתרון נוסף קיים הינו שימוש בתרופות כמו ויאגרה, סיאליס וכדומה או בפתרונות טבעיים כמו כמוסות גברא אנרג'י אך במקרים בהם האדם סובל ממחלות שונות אשר שימוש באותן תרופות עלול לגרום לו נזק הוא יכול להיעזר במשאבות לחיזוק הזקפה מה שנקרא משאבות ואקום, זריקות לאיבר המין, ג'לים לשימוש מקומי, אם מדובר במצב נפשי ורגשי הגורם לכך, טיפול פסיכולוגי יעזור לאדם להרגיש טוב יותר מה שישפיע על מצבו הפיזי ותפקודו המיני. למרות הפתרונות הרבים הקיימים היום, מדענים, רופאים וחוקרים ממשיכים לעבוד כל הזמן על מנת ולמצוא פתרונות נוספים ואחד מהדברים אשר נבדקו זה שימוש בתא לחץ.

מהו תא לחץ? וכיצד הוא עשוי להשפיע על אין אונות?

ידוע כי הרקמות בגוף זקוקות לחמצן לצורך תפקוד תקין, בתא לחץ יש כמות גדולה של חמצן, אשר משפיע על רמת המסיסות של החמצן בדם מה שמעודד את הספיגה ברקמות בגוף. רמות חמצן גבוהות ברקמות מעודדת התחדשות של כלי הדם ויצירה של כלי דם חדשים, מסייעת לשיקום פצעים שונים כמו בקרב חולי סוכרת, חולי סרטן שעברו הקרנות, לשיפור תפקוד המוח ועוד. נמצא כי בקרב חולים אשר טופלו בתא לחץ בשל בעיות מסוימות, למשל גברים אשר סבלו מאין אונות – חוו שיפור בתפקוד המיני, שכן בטיפול בתא לחץ יש שיקום ויצירה של כלי דם חדשים כולל באיבר המין. אין ספק שהפתרון של תא לחץ מתאים לגברים אשר בעיית האין אונות שלהם נובעת כתוצאה מבעיה בכלי הדם אך לא ניתן להקיש מכך שהוא יעיל למצבים אחרים.

אולי יעניין אותך גם:

משאבות לחיזוק הזקפה – מומלץ או לא?

Picture of גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!