התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

תרופות סבתא

צוות המומחים המקצועי שלנו יכול לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

תרופות סבתא לטיפול באין אונותתפקוד לקוי של זקפה (ED) הוא חוסר היכולת של גבר להשיג זקפה המתאימה ליחסי מין. מצב זה עשוי להקשות על ההתמודדות היות והוא עלול לגרום למבוכה וחוסר ביטחון בשל חוסר היכולת לתפקד מינית.

אז אילו תרופות סבתא טובות לאימפוטנציה?

למרבה המזל, לגברים עם בעיות אין אונות, מוצעים מספר תרופות, טיפולים וגישות טיפול טבעיות שעשויות למנוע מבעיות התפקוד המיני להפוך להיות מצב בריאותי ארוך טווח. מאמר זה מתמקד בתרופות הסבתא המשפרות ליקויי זקפה ומסייעות להשגת התפקוד המיני התקין.

פעילויות מסוימות, או העדר פעילות, עשויים להשפיע על בעיות אין אונות, כך שלפני שמנסים תרופות או טיפולים פולשניים, מומלץ לשקול ביצוע מספר שינויים באורח החיים.

תרופת סבתא לטיפול באין אונות: להקפיד על תזונה בריאה

אכילת מזונות מזינים עשויה לסייע בהפחתת הסיכון למחלות לב, סתימת עורקים וסוכרת, שהם גורמי סיכון ידועים לבעיות אין אונות.

תזונה שאינה בריאה עשויה להשפיע באופן ישיר על תפקוד לקוי של זקפה. תזונה עשירה בפירות, ירקות, דגנים מלאים, דגים ופחות מנות של בשר אדום ודגנים מזוקקים, מפחיתה את הסיכון לאין אונות.

תזונה בריאה מסייעת גם לשמירת משקל גוף בריא, וזה חשוב לגברים הסובלים ממשקל עודף, הנמצאים בסיכון מוגבר של חמישים אחוז לסבול מבעיות אין אונות, בהשוואה לגברים בעלי משקל בריא.

שינה: טיפול טבעי לבעיות זקפה

דפוסי שינה לקויים עשויים להיות גורם תורם לבעיות זקפה. סקירת מחקרים שפורסמה בכתב העת Brain Research הדגישה את הקשר המורכב בין רמת הורמוני המין כגון טסטוסטרון, תפקוד מיני לקוי, ושינה, וציינה כי רמות טסטוסטרון גדלות עם שיפור בשינה, ורמות נמוכות יותר קשורות לבעיות בתפקוד המיני.

הפרשת ההורמון נשלטת על ידי השעון הפנימי של הגוף, ודפוסי שינה קבועים עשויים לסייע לגוף לקבוע מתי לשחרר הורמונים מסוימים.

הקפדה על לוח זמנים קבוע לשינה היא תרופת סבתא ללקויי זקפה, ועשויה לסייע בהבטחת אותות מוחיים ברורים ועקביים לשחרור תקין של ההורמונים

הפסקת עישון כדי למנוע בעיות אין אונות

הפסקת עישון היא תרופת סבתא יעילה לגברים רבים עם בעיות אין אונות, במיוחד כשהבעיות נובעות כתוצאה ממחלת כלי דם, אשר מתרחשת כאשר אספקת הדם לבין הופכת להיות מוגבלת בשל חסימת או צמצום העורקים.

עישון עלול לגרום לצמצום כלי דם חשובים ולהשפיע באופן שלילי על הבריאות. לגברים מעשנים מומלץ להתייעץ עם הרופא לגבי שיטות הפסקת עישון או תרופות מרשם.

מעקב אחר תרופות כדי לסיים בעיות תפקוד זקפה

תפקוד לקוי של זקפה עשוי להתרחש כתופעת לוואי של תרופות שנלקחות לטיפול במצב בריאותי אחר. תרופות נפוצות שגורמות לבעיות בתפקוד המיני כוללות תרופות ללחץ דם גבוה, תרופות נוגדות דיכאון, מספר תרופות משתנות, חוסמי בטא, תרופות למחלות לב, תרופות לרמות גבוהות של כולסטרול, תרופות אנטי פסיכוטיות, תרופות הורמונאליות, סטרואידים, תרופות כימותרפיה, ותרופות התקרחות.

אם קיים חשד לפיו תרופות הנצרכת בהווה עלולות לגרום לבעיות אין אונות, יש להתייעץ עם הרופא, אך לא להפסיק את השימוש בהן לבד.

פעילות גופנית קבועה

פעילות גופנית קבועה הוכחה ביעילותה לשיפור הבריאות. לבעיות אין אונות, הפעילות משפרת את לחץ הדם, זרימת הדם ומניבה יתרונות בריאותיים העשויים להפחית באופן משמעותי את הסיכון של גבר לפתח אין אונות, או לפתור בעיית אין אונות קיימת.

הפחתת מתח

בעיות בתפקוד המיני מתרחשות בעקבות מתח מוגזם, שעשוי להתרחש כתוצאה ממגוון נסיבות, כולל עבודה, כספים, או בעיות במערכת היחסים. מציאת שיטות להתמודד עם בעיות אלו יכלה לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר בעיות אין אונות.

הגבלת אלכוהול כדי לשפר בעיות אין אונות

אלכוהול מדכא תפקוד מיני תקין ועשוי לגרום לבעיות זקפה זמניות העלולות להימשך לטווח הארוך. מערכת העצבים המרכזית אחראית לשחרור תחמוצת החנקן, חומר כימי חיוני להפקת ושמירת זקפה, וצריכת אלכוהול כבדה, מדכאת את מערכת העצבים המרכזית וגורמת לתפקוד מיני פחות יעיל. העדר כמות מספקת של תחמוצת הפחמן גורמת לליקויי זקפה.

Picture of גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!