התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

תזונה

צוות המומחים המקצועי שלנו יכול לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים


תזונהאין אונות אינה בעיה הקשורה לבריאות מינית בלבד, אלא סמן לסיכון למחלות לב. בעיות בתפקוד המיני נגרמות כתוצאה מבעיות בתפקוד כלי הדם, ונחשבות כסמן מוקדם למחלות לב וכלי דם. 

למרבה הצער, לא קיים מזון פלא שיכול למנוע אין אונות, אך קיימות מספר ראיות מדעיות הקובעות שמזונות מסוימים עשויים לשפר בעיות תפקוד מיני באמצעות השפעה על בריאות כי הדם, היות ורוב בעיות הזקפה נובעות מחוסר אספקת דם תקינה לפין. לכן מזונות בריאים לכלי הדם עשויים לסייע אף בטיפול באין אונות. אכילת יותר מזונות המכילים חומרים מזינים, היא המפתח.

חנקה בירקות ירוקים וסלק

ירקות ירוקים, כגון סלרי ותרד, עשויים להגדיל את זרימת הדם, בשל הריכוז הגבוה של חנקה (Nitrat). גם מיץ סלק מכיל רמות גבוהות ביותר של חנקה, חומר הפותח את כלי הדם ומגביר את זרימת הדם.

שנים רבות לפני שארגון המזון והתרופות האמריקאי אישר את התרופה הראשונה לטיפול באין אונות בשנת 1998, כבר פורסמו מספר דיווחים מדעיים על ההשפעות החיוביות של חנקה לתפקוד לקוי של זקפה. התרופות לטיפול באין אונות הזמינות כיום מבוססות על ההשפעות המרגיעות של חנקה על כלי הדם העוברים אל הפין.

פלבנואידים בשוקולד מריר

מחקר חדש שפורסם בכתב העת Circulation מצב שפלבנואידים בשוקולד מריר משפרים את מחזור הדם. מצב זה בריא לבעיות זקפה בשל זרימת הדם הירודה.

פלבנואידים הם חומרים נוגדי חמצון טבעיים המגנים על הגוף מפני רעלים ומסייעים לתיקון נזק לתאים. מחקרים מראים שפלבנואידים ונוגדי חמצון אחרים משפים על הורדת לחץ הדם ורמות גבוהות של כולסטרול, הנחשבים כגורמים תורמים לתפקוד לקוי של זקפה.

חלבון בפיסטוקים

מחקר חדש מצא שגברים הסובלים מבעיות זקפה, שאכלו פיסטוקים מדי יום במשך שלושה שבועות, חוו שיפור משמעותי בבעיות בתפקוד המיני, כולל תשוקה מינית ואי שביעות רצון מינית.

יתרונות הפיסטוקים לבעיות זקפה נובע מתכולת חלבון הנקרא ארגנין, אשר עשוי לסייע להרגעת כלי הדם. זוהי דוגמא נוספת להשפעה הטובה של מחזור דם תקין על הבריאות המינית.

נוגדי חמצון באבטיח

מספר מחקרים מראים שאבטיח עשוי להשפיע על תפקוד לקוי של זקפה באופן זהה לוויאגרה, ויכול גם להגביר את התשוקה המינית. אבטיח עשיר במרכיבים יעילים של נוגדי חמצון. אחד היתרונות שלהם הוא שהם מרגיעים את כלי הדם המספקים זקפה.

למרות שאבטיח מכיל 92% מים, שמונה האחוזים הנותרים עשויים לשפר באופן מדהים את בריאות הלב וההנאה המינית.

ליקופן בעגבניות ואשכוליות ורודות

ליקופן הוא נוגד חמצון טוב למחזור דם תקין ובעיות מיניות. הוא נמצא בפירות אדומים כגון עגבניות ואשכוליות ורודות. מספר מחקרים מראים כי ליקופן עשוי להיספג בגוף באופן הטוב ביותר כאשר הוא משולב עם מזונות שמנוניים כגון אבוקדו ושמן זית.

לכן מומלץ להכין סלטים מרכיבים אלו ללחימה באין אונות. מחקרים מראים גם כי נוגדי חמצון כגון ליקופן מסייעים להילחם באי פוריות וסרטן הערמונית.

פלפל חריף – כלי הדם מתרחבים הודות להשפעת פלפל חריף, ומגבירים את זרימת הדם לפין.

הפתרון הטוב ביותר הוא להקפיד על תזונה בריאה לשיפור תפקוד הלב

מזונות ומשקאות בריאים אחרים כוללים חמוציות, תפוחים, בוטנים, בצל, תה, ויין אדום. כשמטפלים היטב בבריאות כל הדם, ניתן למנוע גורמים נפוצים רבים של זקפה לקויה.

תזונה בריאה, במיוחד תזונה עשירה בפלבנואידים, בשילוב עם פעילות גופנית קבועה והקפדה על משקל בריא, מסייעת לשמור על הבריאות המינית בריאות הלב וכלי הדם.

Picture of גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!