התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

ניתוח לתיקון עקמת הפין

צוות המומחים המקצועי שלנו יכול לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים


ניתוח לתיקון עקמת הפיןמספר טיפולים כירורגיים זמינים לתיקון עקמת הפין, הנקראת גם מחלת פיירוני. הניתוחים הנפוצים ביותר קיצור הצד העקום של הפין, או השתלות פין.

ניתוח לעקמת הפין הוא תמיד אפשרות הטפול האחרונה. רוב הגברים הסובלים מהמחלה בוחנים אפשרויות טיפול אחרות שאינן פולשניות, לפני שהם בוחרים בניתוח.

מאמר זה מגיש מידע מקיף לגבי אפשרויות הניתוח העיקריות לתיקון עקמת הפין. המאמר סוקר את היתרונות, תופעות הלוואי האפשריות, הסיכונים הכרוכים, התוצאות האפשריות, תמיכה מדעית, ואפשרויות כירורגיות המתאימות ביותר בהתאם לחומרת המחלה.

למה ניתן לצפות מניתוח לתיקון עקמת הפין?

המטרה העיקרית של טיפולים כירורגיים למחלת פיירוני היא לתקן את עקמומיות הפין. הניתוח יכול להיות גם ניתוח קוסמטי לפין אך ברוב המקרים הוא מבוצע גם למטרת שיפור התפקוד המיני.

ניתוח לשיפור התפקוד מתבצע כשעקמומיות הפין או העיוות חמור ביותר, ובכך מעכב יחסי מין תקינים, או כשאין אונות היא חלק מתסמיני מחלת פיירוני.

במילים פשוטות, עקמת הפין מתרחשת בצד אחד של הפין יותר מאשר בצד ההפוך. מטרת כל ניתוח לעקמת הפין היא לגרום לאורך שווה בשני הצדדים. קיימות שתי שיטות להשגת מטרה זו. באמצעות קיצור הצד הארוך יותר, או באמצעות הארכת הצד הקצר יותר, באמצעות השתלה.

חשוב להקפיד על ציפיות מציאותיות מתוצאות ניתוח לתיקון עקמת הפין. כלומר, להבין מה ניתן להשיג מהניתוח, אפשרות לתיקון עקמומיות הפין, ומה לא ניתן להשיג, שיפור הליבידו או הגדלת הפין.

מי נחשב למועמד מתאים לניתוח תיקון עקמת הפין?

ניתוח הפין מבוצע רק מספר חודשים לאחר שמחלת פיירוני מתחילה. אם גבר מנסה את הניתוח קודם, הפין צפוי להמשיך להיות כפוף לאחר הניתוח.

יש להקדיש את הזמן מתחילת המחלה, בשלב החמור שלה, לניסוי מספר טיפולים זמינים אחרים לעקמת הפין, שאינם פולשניים, בתקווה שלא יהיה צורך לעבור את הניתוח.

לא קיים ניתוח אחד המטפל בכל החולים בהצלחה. הגישה הפרטנית היא הגישה הטובה ביותר בקביעת אפשרות הטיפול הכירורגי המתאים.

לפני ההמלצה על גישה כירורגית, ולאחר מכן הבחירה בגישה המתאימה, הרופא יעריך את אופי עיוות הפין במונחי עקמומיות, והשפעה על תפקוד הפין, כמו גם את יכולת הזקפה.

ברוב המקרים, ניתוח המבוצע לתיקון עקמת הפין אינו מתקן בעיות עם קשיחות הפין. גברים הסובלים מבעיות אין אונות וליקויי זקפה צריכים לקבל טיפולים הולמים אחרים לפני שהם עוברים את הניתוח.

גברים עם הסתיידויות פלאק נרחבות נחשבים גם כמועמדים מתאימים לניתוח, שכן מצב זה נוטה שלא להגיב לטיפול רפואי.

ברוב המקרים, רופאים אינם ממליצים לגברים שהגיעו לשלב יציב עם עקמומיות פין מתונה, שאינה פוגעת ביחסי מין, לעבור את הניתוח. תופעות הלוואי האפשריות אינן שוות את הסיכון, וגברים אלו צריכים לשקול אפשרויות טיפול אחרות שאינן פולשניות.

ניתוחים זמינים לתיקון עקמת הפין

הבחירה בגישת הניתוח מבוססת על חומרת תסמיני מחלת פיירוני, כלומר מעקמומיות קלה עד חמורה ביותר.

קיפול

ניתוח קיפול הוא ניתוח קוסמטי לפין הכרוך בצביטת הרקמה בצד החיצוני של העיקול. המועמד האידיאלי לניתוח זה יכול להשיג זקפה, אורך פין נאות ועקמומיות פין מתונה ללא כל עיוות.

התוצאות לטווח הארוך הן מבטיחות, עם שיעור נמוך של חזרת עקמת הפין ושביעות רצון גבוהה של המטופל מהתוצאות הקוסמטיות אותן ניתן להשיג מהניתוח.

השתלת רקמה

ניתוח השתלה הוא הליך הכולל החלפת או הרחבת רקמת הפין המצולקת עם רקמה בריאה. ההשתלה מציעה תיקון קוסמטי טוב לגברים עם עיוות פין קשה.

קיימים מספר סיכונים ארוכי טווח הקשורים להליך השתלה, למשל הישנות עקמומיות והפרעה חדשה של תפקוד לקוי של זקפה. כלומר, בטווח הארוך, מטופלים שעוברים הליך זה נוטים להפגין שביעות רצון נמוכה.

השתלת פין

שתלי פין הם אפשרויות ניתוח השמורות לגברים הסובלים מבעיות אין אונות ובעיות בתפקוד זקפה, שלא השיגו תוצאה מספקת עם טיפולים אחרים.

רמת שביעות הרצון גבוהה בקרב גברים ששומרים על ציפיות מציאותיות מהניתוח. שתלי פין יכולים ליישר את הפין ולהשיג זקפה על פי דרישה, אך הם אינם מגדילים את הפין ואינם מגבירים את החשק המיני.

סיכוני ניתוח לתיקון עקמת הפין

ניתוח למחלת פיירוני הוא הליך פולשני, וככזה, הוא כרוך ברמת סיכון מסוימת. עשויים להתרחש סיבוכים במהלך הניתוח, כגון בעיות עם ההרדמה או דימום, או סיבוכים המתרחשים לאחר הניתוח, כגון זיהומים או עיכוב הריפוי.

חלק מתופעות לוואי אפשריות של ניתוח לתיקון עקמת הפין עשויות להיות רציניות, כגון הסיכון של בעיות זקפה, אימפוטנציה, קיצור הפין, אובדן גמישות ותחושה מופחתת בפין.

יש לוודא את הבנת הסיכונים ותופעות הלוואי האפשריות. הרופא צריך לדון עם המטופל לגבי הסיכונים במהלך מפגש הייעוץ הראשון.

ניתוח לתיקון עקמת הפין צריך להתבצע על ידי מומחה בלבד, כלומר, רופא המתמחה במחלת פיירוני.

יתרונות וחסרונות ניתוח לתיקון עקמת הפין

ניתוח קוסמטי לתיקון עקמת הפין הוא השיטה האמינה והיעילה ביותר ליישר את הפין הכפוף. הניתוח עשוי להיות אפשרות הטיפול היחידה לחלק מהגברים הסובלים ממחלת פיירוני, ואף לאנשים הסובלים מעקמת חמורה ביותר המתרחשת ברמה של שישים מעלות עקמומיות.

החסרונות של הניתוח הם הסיכונים ותופעות הלוואי האפשריות, שעלולים להיות משמעותיים. בנוסף, ניתוח לתיקון עקמת הפין הוא אפשרות טיפול יקרה ביותר.

גברים שבחנו את כל אפשרויות הטיפול לתיקון עקמת הפין, ולא השיגו תוצאות יעילות מטיפולים אחרים, יכולים לשקול את הניתוח כאפשרות מתאימה.

אולי יעניין אותך גם:

טריכומוניאזיס: כל מה שחשוב לדעת על מחלת המין טריכומוניאזיס

Picture of גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!