התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

טיפול תרופתי

צוות המומחים המקצועי שלנו יכול לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

טיפול תרופתיבעיות זקפה הן נפוצות ביותר ומשפיעות אפילו על גברים שאינם מבוגרים. שבעה אחוזים מהגברים בגילאי 18-29, ותשעה אחוזים מהגברים בגילאי שלושים עד 39, אינם מסוגלים להגיע לאורגזמה. כך עולה ממחקר חדש.

איבוד זמני של זקפה אינו צריך להוות מקור לדאגה. אך אם המצב מתרחש באופן עקבי, יש להתייעץ עם רופא מומחה בתחום זה, כגון אורולוג, המיומן לטפל בחול סוגי וחומרת בעיות אין אונות. אך החדשות הטובות הן שכל צורות האין אונות ניתנות לטיפול.

ברוב המקרים, המטרה הראשונה של הטיפול היא לשלוט על רמת הסוכר בדם או על לחץ הדם. גברים מעשנים מתבקשים להפסיק, שכן הטבק גורם לצמצום כלי הדם.

האופן בו משפיע טיפול תרופתי על בעיות אין אונות

השלב הבא של הטיפול הוא הרכבת תכנית טיפול תרופתי. ברוב המקרים, התרופה הנקבעת לטיפול באין אונות היא אחת משלושת התרופות השייכות לקבוצת מעכבי PDE5 הניטלות בבליעה, כגון לויטרה, סיאליס או ויאגרה. הן פועלות באמצעות הרפיית כלי דם הדוקים, ומאפשרות ליותר דם לזרום לפין ולגרום לזקפה.

גלולות אלו משפרות תסמיני אין אונות בקרב למעלה משני שלישים מהגברים עם בעיות זקפה. הן משפיעות אף על גברים שפשוט זקוקים לזמן נוסף על מנת למנף את הביטחון העצמי שלהם.

תרופות לטיפול באין אונות מפחיתות אף את תקופת ההחלמה בין התקפי בעיות מיניות, מה שיכול לסייע לארבעים אחוזים מהגברים הסובלים מבעיות שפיכה כגון שפיכה מוקדמת המתרחשת תוך דקה עד שתי דקות מתחילת קיום יחסי המין, אומרים מומחים קליניים לאורולוגיה.

גם אם בתחילת השימוש בתרופות השפיכה עדיין מתרחשת מוקדם מדי, ניתן להשיג יותר זקפות ולשפר את התסמינים בהדרגה.

גברים שנוטלים סיאליס לטווח הארוך, במיוחד אם הם מקפידים על נטילת המינון היומי, יכולים להשיג זקפות ספונטניות רבות יותר, ועם הזמן כבר אין צורך לקחת גלולה שעתיים לפני קיום יחסי המין.

שתל לפין

שתל פין הוא אפשרות רפואית שאושרה במשך למעלה משלושים שנים. במהלך הליך של 45 דקות המבוצע באשפוז, המשאבה מוחדרת דרך פתח קטן בשק האשכים.

באמצעות לחיצה על המשאבה, הנוזל נשאב, וכתוצאה מכך הזקפה מתאפשרת לאורך זמן. לאחר החדרת השתל, אין צורך לתחזק את המשאבה והיא יכולה להישאר במקום לכל החיים.

התקן חיצוני

אפשרויות טיפול אחרות כגון טיפול בהזרקה עצמית לפין, משאבות ואקום חיצוניות ומערכת רפואית לטיפול בשופכה מאפשרות טיפול בבעיות זקפה במקרים נדירים, ויעילות כשיטת טיפול לטווח הארוך.

אחוז קטן ביותר בלבד של גברים ימשיכו עם טיפולים אלו, וגברים רבים זונחים שיטות טיפול אלו, בשל התכנון הנרחב הנדרש, הפוגע בספונטניות ביחסי מין. לכן במקום שתלים או התקנים, גברים מעדיפים להמשיך את הטיפול התרופתי.

יתרונות הטיפול התרופתי

טיפול תרופתי יעיל ביותר בהגדלת איכות הזקפה, כך שגברים הסובלים מבעיות אין אונות יכולים לקיים יחסי מין מספקים. ואכן, הטיפול התרופתי משפר את התסמינים בקרב 65% מהגברים הסובלים מבעיות זקפה.

סיאליס נחשבת כיום לתרופה המועדפת, שכן היא היחידה הניתנת לנטילה על בטן מלאה, ומשפיעה למשך 36 שעות.

מה הן תופעות הלוואי של תרופות לטיפול באין אונות?

לא קיימת תרופה נטולת תופעות לוואי. ויאגרה, סיאליס, סטנדרה ולויטרה עלולות לגרום לכאבי ראש, סחרחורת, סומק פנים, נזלת וקשיי עיכול. אך גברים רבים אינם חווים תופעות לוואי, או שאינם מייחסים להן חשיבות מרובה.

על מנת להפחית את הסיכון לתופעות לוואי אפשריות, יש לקחת את המינון הנמוך ביותר המשפיע באופן אישי. הרופא כנראה ירשום תחילה את המינון הנמוך, ואז יגביר אותו עד שהתרופה תתחיל להשפיע. ואין צורך לדאוג בנוגע לוויאגרה. תרופות אלו אינן ממכרות ואינן יוצרות תלות.

אולי יעניין אותך גם:

משאבות לחיזוק הזקפה – מומלץ או לא?

Picture of גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!