התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

גמילה מהתמכרויות

צוות המומחים המקצועי שלנו יכול לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

התמכרות היא מחלת מוח כרונית שניתן לטפל בה בעזרת העזרה, המשאבים והתמיכה המתאימים. החלמה מהתמכרות אינה תהליך קל; זה דורש לעתים קרובות שילוב של טיפול מקצועי ושיטות טיפול עצמי כדי להשיג הצלחה ארוכת טווח.

 

הצעד הראשון בהחלמה הוא להודות שיש לך בעיה ואתה זקוק לעזרה

זה יכול להיות קשה ומרתיע, אבל זה גם צעד אמיץ ואמיץ. תוכנית שיקום יכולה לספק את התמיכה הדרושה לך כדי להתחיל את המסע להחלמה. תוכנית טיפול בהתמכרות כוללת בדרך כלל הערכת מצבו הבריאותי של המטופל, מצבו הנפשי, היסטוריית השימוש בסמים ונושאים אחרים הקשורים להתמכרותו. ההערכה מסייעת לזהות כל מצב בריאותי נפשי או בעיות רפואיות שעשויות לתרום להתמכרות. זה יכול לעזור ליצור תוכנית טיפול אישית עבור כל אדם בהחלמה. השלב הבא הוא ניקוי רעלים, הכולל הוצאת אלכוהול וסמים מגופך. למרות שניקוי רעלים יכול להיות קשה, הוא לרוב חלק הכרחי מתהליך ההחלמה. במהלך הגמילה, הגוף שלך יתחיל לאט לאט לחזור לתפקוד תקין. איש מקצוע רפואי יוכל להעריך את מצבך ולספק תרופות או טיפולים אחרים שיכולים לעזור להפחית את עוצמת תסמיני הגמילה.

 

לאחר השלמת הגמילה ניתן להתחיל בטיפול בהתמכרות עצמה

זה עשוי לכלול ייעוץ פרטני, טיפול קבוצתי, קבוצות תמיכה ב-12 שלבים, טיפול משפחתי וגישות טיפול אחרות מבוססות ראיות. יועצים, מטפלים ותמיכת עמיתים יכולים לעזור לך להבין את הסיבות להתמכרות שלך וכיצד למנוע הישנות בעתיד. המפתח להחלמה מוצלחת מהתמכרות הוא טיפול מתמשך ותכנון נכון לאחר הטיפול. לאחר השלמת תוכנית שיקום או השתתפות בפגישות טיפוליות, חשוב שתהיה תוכנית להמשך פיכחון. זה עשוי לכלול פגישות קבועות עם מטפל או יועץ, פגישות של 12 שלבים ופעילויות אחרות המקדמות בריאות גופנית ונפשית טובה. החלמה מהתמכרות היא תהליך מתמשך הדורש מסירות ועבודה קשה. למרות שהדרך עשויה להיות קשה לפעמים, אפשר להגיע ליעד שלך של פיכחון לטווח ארוך עם העזרה והתמיכה הנכונות. עם תוכנית הטיפול הנכונה, רשת תומכת ומחויבות להחלמה, אפשר להחזיר את השליטה על חייך ולחיות באושר ללא שימוש בחומרים. למידע נוסף כנסו לאתר: stop-addiction.co.il

Picture of גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!