יום שני ג בחשוון, 23 באוקטובר

לשרותכם מנוע חיפוש מבוסס גוגל הממוקד באתרים חינוכים.Beta

   : חפש ראשי

אליפות הארץ ב-Xbox

משחקי הקונסולות תפסו תאוצה רבה בשנים האחרונות ובין החברות השונות מתנהלת "מלחמה" אמיתית על לב השחקנים. הראשונה שיצאה לשוק הייתה נינטנדו , כמה שנים אחריה הייתה זו חברת Sony שפיתחה את הקונסולה המוכרת  Sony playstation. חברת  Microsoft שעסקה עד אז בעיקר בפיתוח מערכות הפעלה ותוכנות, ראתה את השוק ההולך ומתפתח והחליטה שגם היא נכנסת לזירת המשחקים. וכש  Microsoftנכנסת לזירה היא עושה זאת בגדול.

שאלנו את שי פריגת מנכ"ל משותף בXshop ומיזמי התחרות: מה היתרון של Xbox על הקונסולות האחרות?
מסתבר שה- Xbox הוא מחשב של ממש, בעל מעבד פנטיום ודיסק קשיח פנימי, עובדה החוסכת לשחקנים קניית אביזרים בסיסיים כמו כרטיס זיכרון חיצוני וכדומה. בנוסף לכך בשל נוכחות המעבד הפנימי, הקונסולה הופכת לחזקה מאד וזמן טעינת המשחקים הוא ממש קצרצר וכן יש לה גם חיבור רשת מובנה.

מה היתרון בחיבור רשת תשאלו?
ל- Xbox יש שירות מיוחד שנקרא Xbox live ובו כל שחקן יכול לקנות חבילת שירות שנתית של חיבור לאתר החברה בו יוכל להיפגש עם שחקנים מכל העולם ולשחק ביחד אתם תוך כדי שימוש באוזניה המאפשרת גם לשוחח עמם בזמן אמת. עובדה זו אומר שי,  מהווה את אחד היתרונות הגדולים של הXbox.

אחת הטענות נגד משחקי המחשב היא, שהם מרחיקים את בני הנוער זה מזה. במסגרת הפעילות על רשת הקונסולות הממוחשבות מתאפשרת פעילות משותפת (שיתוף פעולה, יצירתיות ועבודת צוות) המעודדת תקשורת ושיתוף פעולה בין השחקנים, על מנת לעמוד יחדיו מול האתגרים שמציב המשחק.
לחיבור לרשת  יש יתרון נוסף, ניתן להוריד שלבים נוספים במשחקים השונים.

שאלנו מה צריך בכדי להיות שחקן Xbox ?
בעיקרון צריך קונסולה , אך ב Xshop ניתן לשכור קונסולה ואף משחקים. את המיומנות רוכשים תוך כדי משחק אך קצת קורדינציה בוודאי לא תזיק.

ולתחרות,
Xshop יוזמים תחרות ארצית לשחקני Xbox.
האליפות תתקיים בתקופת חול המועד פסח בשני המרכזים ברעננה וברמת השרון ותכלול שני שלבים: מוקדמות וגמר. המתמודדים יתחרו זה נגד זה בשני משחקים מרכזיים: HALO 2 ו- FIFA.
תאריכים:
מוקדמות- 2728 באפריל.
גמר- 29.4.05
ולזוכים מחכים פרסים יקרי ערך:
למקום הראשון, מכשיר Xbox בשווי 1350 ₪
למקום השני, מנוי לשנה לערכת  Xbox live
ולמקום השלישי, משחק.
פרטים והרשמה:
 7601915 09
או ב- info@x-shop.co.il

15.04.2005השבוע בהיסטוריה
מורשת ישראל
אוכל ושאר ירקות
על הא ודע במדע
פנאי ובידור
הפסקה פעילה
בז שטח
מידענות
תיבת נח
המלצה על ספר
בניית אתרים


פלה

לפי תאריך :

כתוב לנו | ספר אורחים | אמנת פרטיות | פרסם בבז | הוסף אתר
כל הזכויות שמורות בז © 2000-2002 תנאי שימוש
האתר נבנה ומתוחזק עלידי אפוק