יום שני ג בחשוון, 23 באוקטובר

לשרותכם מנוע חיפוש מבוסס גוגל הממוקד באתרים חינוכים.Beta

   : חפש ראשי

אומנים מתגייסים לנוער במצוקה

הזמר אביב גפן והסופר אתגר קרת, יצטרפו באופן חד פעמי למופע המצליח של יהונתן גפן , האבא של אביב, "רק דגים מתים שוחים עם הזרם". אביב גפן ישיר כמה משיריו המפורסמים ואתגר קרת יקריא מסיפוריו. המופע יתקיים  בצוותא ביום רביעי ה- 6.4.05 והכנסותיו יהיו קודש לעמותת סה"ר המעניקה סיוע חירום באמצעות האינטרנט לבני נוער הנמצאים במצוקה קשה.

סה"ר - סיוע ובקשבה ברשת, בראשות פרופ' עזי ברק מאוניברסיטת חיפה, שהוקמה בשנת 2001, הצילה עד כה עשרות נערים ונערות שניסו לשים קץ לחייהם. כיום העמותה, שקיבלה לאחרונה את מגן שר הבריאות למתנדבים, נמצאת במצוקה כלכלית קשה המאיימת על המשך קיומה.

על המופע: אחרי עשר תכניות יחיד ו-15 שנות הפסקה חזר יהונתן גפן לבמה, במופע של דיבורים ושירים, חדשים ומחודשים. לצדו של יהונתן מופיעה הזמרת דין-דין אביב שקנתה את עולמה ב"פרויקט של עידן רייכל", בין השאר עם השיר "אם תלך".

ההופעה מורכבת מסאטירה חברתית פוליטית על נושאים כמו: מלחמה, אהבה, בדידות, דת ומדינה, נשים, ימין ושמאל. בהופעה, מונולוגים חדשים ומחודשים, סטנד-אפ לירי ושירים מדוברים ומושרים.

כרטיסים למופע, במחיר 250 ש"ח, ניתן להזמין כאן (נא לציין בהערות כמה כרטיסים תרצו לרכוש), להשאיר הודעה קולית בטלפון 03-6123796, או לשלוח המחאה.
(לבחירתכם - הכרטיסים יישלחו למזמינים בדואר חוזר, או יחולקו בפתח האולם ביום המופע).

02.04.2005השבוע בהיסטוריה
מורשת ישראל
אוכל ושאר ירקות
על הא ודע במדע
פנאי ובידור
הפסקה פעילה
בז שטח
מידענות
תיבת נח
המלצה על ספר
בניית אתרים


פלה

לפי תאריך :

כתוב לנו | ספר אורחים | אמנת פרטיות | פרסם בבז | הוסף אתר
כל הזכויות שמורות בז © 2000-2002 תנאי שימוש
האתר נבנה ומתוחזק עלידי אפוק