יום שני ג בחשוון, 23 באוקטובר

לשרותכם מנוע חיפוש מבוסס גוגל הממוקד באתרים חינוכים.Beta

   : חפש ראשי

קונסטנטין

לג'ון קונסטנטין רע בחיים. בתור התחלה, הוא שתיין כבד, הוא הולך למות מסרטן ריאות וחוץ מזה, נגמרו לו הסיגריות. והשד שהוא גירש היום מילדה אסייתית קטנה ממש לא היה אמור להיות שם. זה לא שקונסטנטין לא נתקל בשדים עד היום - הוא רואה אותם בכל מקום, הולך איתם מכות כבר עשרים שנה, והם לא סובלים אותו. לצערו או לשמחתו נולד קונסטנטין עם היכול לזהות חצאי מלאכים ושדים המתהלכים על  הארץ בכסות של בני אנוש ומקווה שהמלחמה בשדים תציל את נשמתו התועה.  אבל משהו קורה בזמן האחרון, עניינים תופסים תאוצה, השדים נהיים חוצפנים (אפילו ביחס לשדים), נבואות קודרות מתחילות להתממש, והעולם שמעבר מציץ מכל פינה.

לאנג'לה רע בחיים. היא שוטרת מצוינת, אבל לא מבינה איך זה שתמיד היא יודעת איפה הפושעים צפויים להיות ומה הם עומדים לעשות. בעיקר רע לה בחיים בגלל שאחותה התאומה - שהייתה מאושפזת בבית משוגעים - קפצה אל מותה. התאבדות, על פי הכנסיה הקתולית, שקולה לרצח, לכן כולם בטוחים שאחותה של אנג'לה נשרפת בגיהנום. כדי להוכיח שהם טועים, אנג'לה צריכה את עזרתו של קונסטנטין – אדם שמכיר את הדרך לגיהנום וחזרה בעל פה.

בהמשך, חובר קונסטנטין אל  אנג'לה דודסון כדי לפתור את תעלומת התאבדותה המסתורית של אחותה התאומה. חקירתם מובילה אותם לעולם של שדים ומלאכים המתקיימים מתחת לאדמת לוס אנג'לס העכשווית. השניים נקלעים לסיטואציות המסכנות את חייהם בעולם התלוי בין גן עדן לגיהנום.

בקיצור- שעה וחצי של אקשן ומדע בדיוני, לא יצירת מופת אך עשוי כהלכה!

לאתר הסרט
12.03.2005השבוע בהיסטוריה
מורשת ישראל
אוכל ושאר ירקות
על הא ודע במדע
פנאי ובידור
הפסקה פעילה
בז שטח
מידענות
תיבת נח
המלצה על ספר
בניית אתרים


פלה

לפי תאריך :

כתוב לנו | ספר אורחים | אמנת פרטיות | פרסם בבז | הוסף אתר
כל הזכויות שמורות בז © 2000-2002 תנאי שימוש
האתר נבנה ומתוחזק עלידי אפוק