יום שני ג בחשוון, 23 באוקטובר

לשרותכם מנוע חיפוש מבוסס גוגל הממוקד באתרים חינוכים.Beta

   : חפש ראשי

להתראות לפיראטים

כן, כן א-ר-ב-ע-ה שקלים לסינגל (שיר בודד). חברת התקליטים הישראלית אן.אם.סי פרצה את הדרך ובמקום לרדוף אחרי הגולשים בקאזה, מציעה לנו הגולשים חלופה הגיונית. שיר במחיר חצי מנת פלאפל, הוגן לא?

הודעה בזו הלשון מצפה לגולשים בכניסה לאתר:
" אן.אם.סי מאפשרת לכם ליהנות מהמוסיקה שלכם בצורה נוחה, פשוטה וחוקית. כאן תוכלו למצוא את השירים המוכרים והאהובים, השירים הכי חמים ושירים חדשים בהשמעת בכורה. הורידו עכשיו את המוסיקה שאתם אוהבים ישירות אל המחשב האישי שלכם! "

איך זה עובד?
בחרו את האמן/להקה האהוב עליכם ותוקפצו לדף בו נמצאים כל האלבומים של האמן, לחצו על האלבום הרצוי ורשימת כל השירים תופיע. מכאן ואילך תוכלו לשמוע 30 שניות לדוגמא מכל שיר ושיר ולהחליט אם הוא מוצא חן בעינכם. רוצים אותו? הוסיפו אותו לסל הקניות. בהמשך תוכלו להוסיף שירים נוספים מאותו אלבום, מאלבום אחר או מאומן או להקה אחרת. רוצים להוריד רק שיר אחד? גם זה אפשרי.

כל כך נוח, כל כך פשוט וכל כך מתחבר לרוח הבחירה החופשית המאפיינת את האינטרנט.

זו הרגשה נעימה לדעת שאני לא פוגעת בתעשיית המוסיקה ומצד שני שחברת התקליטים לא "עושה עלי קופה". כנראה שאני לא לבד עם התחושה הזו ו3000 השירים שנמכרו באתר בשבוע הראשון הם ההוכחה לכך.

ולכל ידידי קאזה שטענו עד היום שהם מורידים שירים מהרשת בשל עלות הדיסקים הגבוהה, נגמרו התירוצים. אם השיר שתורידו מקאזה, נמצא באן.אם.סי, אתם איך נאמר... ממש גנבים!
27.12.2003השבוע בהיסטוריה
מורשת ישראל
אוכל ושאר ירקות
על הא ודע במדע
פנאי ובידור
הפסקה פעילה
בז שטח
מידענות
תיבת נח
המלצה על ספר
בניית אתרים


פלה

לפי תאריך :

כתוב לנו | ספר אורחים | אמנת פרטיות | פרסם בבז | הוסף אתר
כל הזכויות שמורות בז © 2000-2002 תנאי שימוש
האתר נבנה ומתוחזק עלידי אפוק