יום שני ג בחשוון, 23 באוקטובר

לשרותכם מנוע חיפוש מבוסס גוגל הממוקד באתרים חינוכים.Beta

   : חפש ראשי

MTV ישראלי

מי מכם לא שמע על הMTV??? ערוץ המוזיקה העולמי עם השמות הגדולים בעולם???
עכשיו תכירו ערוץ חדש,ערוץ 24- ערוץ המוזיקה הישראלי. בערוץ זה מושמעים אך ורק קליפים ותכנים ישראליים, כל סוגי המוזיקה הישראלית (כגון: היפ הופ ישראלי,כל סוגי הרוק,מזרחית ועוד)
הערוץ יצא לאור ביום ראשון שעבר (ה-20/7 ) ומקווים כי הוא יקדם את המוזיקה הישראלית.
הערוץ משדר 42 שעות ביממה רצועות קליפים ארוכות של כל סוגיי המוזיקה הישראלית, ונותן במה לאומנים הגדולים וכמו כן למוזיקת השוליים.
תעשיית המוזיקה תולה תקוות גדולות בערוץ מכיוון שבעקבות הדרישה לקליפים, אומנים ישראלים יפיקו יותר קליפים מאשר הם מפיקים כיום. בערוץ יש רצועת בוקר,רצועת צהריים ורצועת ערב וניתן לראות בו קליפים ישראליים מכל הזמנים (ישנים וחדשים כאחד)ואת מיטב המוזיקה הישראלית....
מנהלי הערוץ שעלה לאוויר הופתעו לטובה מתוצאות הרייטינג(אחוזי צפייה), הם ציפו לרייטינג של פחות מאחוז אחד והופתעו כי הערוץ בשעת השיא הגיעה ל רייטינג של כ2.1% (פי 4 מאחוזי הצפייה של הצופים הישראלים ב MTVהעולמי) ולמרות זאת מתייחסים בהנהלת הערוץ לנתונים בזהירות מכיוון שמדובר רק ביום השידור הראשון.
חוות דעת אישית: לפי דעתי ערוץ המוזיקה הישראלי הוא ערוץ שיצליח ובגדול מכיוון ששומעים בו מוזיקת כחול לבן(שלנו!!!) אין לי ספק שהוא יקדם זמרים ואומנים, אך אחד הדברים שאני הייתי מוסיף לערוץ הוא: שדרנים ותוכניות אירוח של אומנים ישראליים.

יחי המוסיקה הישראלית ( היפ הופ כחול לבן!!!)

נדב
27.07.2003השבוע בהיסטוריה
מורשת ישראל
אוכל ושאר ירקות
על הא ודע במדע
פנאי ובידור
הפסקה פעילה
בז שטח
מידענות
תיבת נח
המלצה על ספר
בניית אתרים


פלה

לפי תאריך :

כתוב לנו | ספר אורחים | אמנת פרטיות | פרסם בבז | הוסף אתר
כל הזכויות שמורות בז © 2000-2002 תנאי שימוש
האתר נבנה ומתוחזק עלידי אפוק