יום שישי ל בתשרי, 20 באוקטובר

לשרותכם מנוע חיפוש מבוסס גוגל הממוקד באתרים חינוכים.Beta

   : חפש ראשי

משחק בחומרים מסוכנים

פרופ` ג`אנק הרשע ועוזרו ג`אנקלה זוממים להשמיד את העולם שלנו בעזרת נוסחה קטלנית המורכבת מחומרים מסוכנים ומזהמים הנמצאים בטירתם האפילה. חסרים להם רק שלושה חומרים להשלמת הנוסחה. הדרך היחידה להציל את העולם היא על-ידי מציאה ואיסוף של החומרים המסוכנים. בין החומרים הנמצאים בטירה ישנם חומרים הניתנים למיחזור וחומרים מסוכנים הנדרשים לנטרול.

מצאתם אחד מהחומרים? תדרשו לענות על שאלה - תשובה נכונה  תעביר את החומר למיכל החומרים, תשובה שגויה תעביר את החומר לפרופ` הרשע . זהירות! שלוש תשובות שגויות ופרופ` ג`אנק ישלים את הנוסחא להשמדת העולם. האם תצליחו במשימה?  רק לאחר שנאספו 7 חומרים מהטירה תוכלו להיכנס למעבדה הסודית ולעצור את מזימתו השפלה של הפרופ` הרשע.

לצורך השלמת המשימה תוכלו להעזר במספר כלים: מפת הטירה שתסייע להתמצאות בטירה, מיכל החומרים- תוכלו להתעדכן כמה חומרים כבר נאספו וכמה עוד צריך ומסך הטלוויזיה שבו תוכלו לראות מה מספר התשובות השגויות שלכם  וכמובן להיזהר בשאלות הבאות.


המשחק דובר עברית (סוף, סוף), ניתן לשחק אונליין או להוריד את המשחק למחשב. לתחילת המשחק הקלידו את שמכם. ולחצו על כפתור "התחל משחק" (הגבירו את הרמקולים).

שחקו עכשיו


לאתר המשחק

03.12.2005השבוע בהיסטוריה
מורשת ישראל
אוכל ושאר ירקות
על הא ודע במדע
פנאי ובידור
הפסקה פעילה
בז שטח
מידענות
תיבת נח
המלצה על ספר
בניית אתרים


בלובשטיין ( סלע ), רחל

לפי תאריך :

כתוב לנו | ספר אורחים | אמנת פרטיות | פרסם בבז | הוסף אתר
כל הזכויות שמורות בז © 2000-2002 תנאי שימוש
האתר נבנה ומתוחזק עלידי אפוק